19

به گزارش انزلی کلاب موج شکن های بندرانزلی با قدمتی نزدیک به یک قرن در حالی که بخش های جدیدی در حال اضافه شدن به آنها است ، یکی از جاذبه های گردشگری این شهر زیبای ایران در ساحل دریای کاسپی به شمار می روند .

گردش روی این موج شکن‌ها وتماشای منظره دریا و کانال وساحل انزلی و بلوار، از فراز آنها خاطره ای فراموش نشدنی در بیننده باقی می گذارد.

17

20

18

1

2

3

4

5

6

7

8

10

11

12

13

15

14

عکس از: کاوه چلمبری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۳ فروردین ۱۳۹۲

ممنون از عکسهای خوب اقا کاوه عزیز.و تشکر از مسئولان محترم که برای عمران و ابادانی انزلی تلاش میکنند .بسیار بهتر خواهد شد اگر در این بخشهایی که به موج شکن قدیمی افزوده شده علاوه بر جنبه بندرگاهی و اقتصادی قضیه برای زیبا سازی انها نیز گامهایی برداشته شود مثلا با رنگ امیزیهای مناسب و ایجاد فضای سبز و نصب نرده در طرفین و مبلمان شهری و غیره تا از خشکی و خشونت انها کاسته شود و ترتیبی اتخاذ گردد تا مردم بتوانند تا منتهی الیه هر بخش از موج شکنها به سمت دریا پیش بروند و از تماشای دریا لذت بیشتری ببرند.و درصورت امکان در محلی مناسب اسکله های فرعی کوچک برای ماهیگیری با قلاب ساخته شود تا بعضی برای امرار معاش و بعضی هم برای تفریح و تمدد اعصاب از انها استفاده کنند وابته محلی نیز برای پارکینگ خودروها اماده شود .امید است این پیشنهاد تخیلی و واهی تصور نگردد.سرافراز باشید.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۳ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۲۹:

پیشنهاد بسیار خوبی است، اما چه فایده که مسئولین شورای شهر که به خصوص امور شهری بهشون مربوط میشه بر خلاف قانون جلساتشون رو غیر غیر علنی برگزار میکنن و فضاهایی از این دست برای انتقال پیشنهادات رو فراهم نمیسازن.

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۳ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۳۱:

هرگز پیشنهاد شما واهی و تخیلی نیست متاسفانه نه تنها از ظرفیت های بالای شهر انزلی درست بهره برداری نمیشه بلکه حراجی ظرفیت هم گذاشته ایم البته گاها که باعث تاسفه. با تشکر از نظرات خوب و سازنده شما

erfan

۳ فروردین ۱۳۹۲

عکس ها خیلی قشنگه ممنون از اقای کاوه عزیز

پاسخ

مهدی فلک باز

۳ فروردین ۱۳۹۲

ممنون از عکسهای زیباتون.بسیار جالب بود

پاسخ

مژگان

mojshekan

۳ فروردین ۱۳۹۲

مرسی آقا کاوه، عکسا عالی مثل همیشه

پاسخ