آقا کلاغه شماره یک

  • 5 سال پیش
  • ۹ ديدگاه

یه چند وقتیه هوا سردتر شده :rain:  و بارش هم بیشتر شده، روی تیرهای چراغ برق یا لب دیوارها خیلی شرایط مساعدی واسه تهیه گزارش نیست. واسه همین چپیدیم تو لونه تکون هم نمیخوریم، حقوق که نمیگیریم از انزلی کلاب برادر من :umbrella:   :-D . اما خوب خیلی هم بیکار نبودیم و از شما دعوت میکنیم شماره یک آقا کلاغه رو در ادامه دنبال کنین.

همونطور که در عکس می بینین مدت زیادیه که ترمینال غرب انزلی آماده شده و به همین صورت بی استفاده مونده، اینطور شنیده شده که صاحب این زمین که ظاهرا” در انزلی یا شاید هم در ایران حضور نداشته، بعد از ساخته شدن ساختمان و محوطه این ترمینال سر و کله اش پیدا شده و کاسه و کوزه ها رو به هم ریخته، بی استفاده موندن این ترمینال نیز شاید دلیلی بر این ادعا باشه.

اما خوب فکر میکنم لازم به ذکر مجدد نباشه که کلیه مطالب و مقالات ما که در بخش جدید  آقا کلاغه تهیه میشه از منبع موثقی سرچشمه نمیگیره و ما به شنیده ها بسنده میکنیم اما خوب نه هر شنیده ای. به هر حال اگر کسی نیازی به پاسخگویی در این زمینه رو حس کنه تیم خبررسانی انزلی کلاب سریعا به منطقه اعزام میشه و گزارش تهیه خواهد کرد.

ضمنا اگه فکر میکنید آقا کلاغه فقط روی تیر چراغ برق یا روی یکی از دیوارهای آخر خط جا خوش کرده سخت اشتباه میکنید. در اولین گزارش کلاغ نیوز پری کشیدیم به دنیای مجازی تا یک سرک مجازی هم کشیده باشیم.

این کلاغ رو سیاه معتقده که راه اندازی یک سایت یا یک پایگاه اینترنتی توی عصر فناوری و ارتباط کمترین احترامیه که میشه به مردم قائل شد، امیدواریم که مسئولین این قار ( همون غُر ) رو با نگاه تدبیر بهش بنگرن و قدمی توی این زمینه بردارن.

* از اینرو قبل از همه سری زدیم به سایت نماینده شهر که تا چند هفته پیش در آن درج شده بود به زودی می آییم . خوشبختانه این سایت بالا اومده و دوستان میتونن از آدرس زیر بهش دسترسی داشته باشن.

اینجا کلیک کنید 

* در ادامه چک پر زدن های مجازی باید خدمت دوستان عرض کنیم که شورای اسلامی شهر به نسبت سایت خوبی فراهم کرده ولی متاسفانه این سایت هم اونطور که باید به روز نیست و اخرین خبرش مربوط میشه به ثبت رکورد جهانی آرگومتر توسط قهرمان شهرمون آقای سلمان پور …

اینجا کلیک کنید

* این آدرس سایت شهرداری انزلی که علاوه بر توضیحات نسبتا کاملی که در خصوص شهر انزلی ارائه داده  (البته به نظر میرسه که در دست تکمیل باشه). سایت شهرداری انزلی هم میتونه خیلی به روز ترباشه و گزارش های بیشتری رو از عملکرد خودش ارائه بده. اتفاق نه چندان خوشایندی که بد نیست بهش اشاره بشه اینه که هر گاه تغییراتی در سطح شهرداری انزلی صورت گرفته سایت قبلی کاملا از بین رفته و سایت جدید طراحی میشه، با توجه به هزینه هایی که صرف  طراحی و هاست میشه بهتره مالکیت این پورتال ها به دست مسئولین روابط عمومی شهرداری باشه و حتی در صورت تغییر در روابط عمومی با تغییر مدیریت قانونا از این دوباره کاری ها جلوگیری بشه.

ضمن اینکه خیلی علاقه مند هستیم با توجه به قدمت شهرداری انزلی چند عکس تاریخی از بنای شکوهمند شهرداری انزلی در این سایت قرار بگیره و با توجه به گردشپذیر بودن شهر انزلی حتما سایت دو زبانه و با اهمیت بیشتری نسبت به جاذبه های گردشگری انزلی طراحی بشه.

اینجا کلیک کنید

خوب برای وب گردی تا همینجا بسه ولی حتما در آینده بیشتر براتون گزارش تهیه خواهم کرد … با ارسال اخبار و شنیده ها آقا کلاغه رو در پربار تر شدن این بخش یاری کنید:

anzaliclub.ir@gmail.com

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱ آذر ۱۳۹۱

آقا کلاغه خیلی فکر خوبی بود
از این صاحب زمین پیدا شدنا زیاد اتفاق افتاده
در مورد سایتهای انزلی هم که جایی برای صحبت باقی نمی مونه

پاسخ

۱ آذر ۱۳۹۱

این سایتها که شما نام بردین در رکینگ خیلی ضعیف هستن و مشخصه اصلا بازدید ندارن. سایتی که به روز نشه بازدیدهاشو از دست میده، سایت آقای خسته بند الان تازه تازه هست بذار چند وقت بگذره می بینی که اونم آپدیت نمی شه.
به هر حال ممنون از اطلاع رسانیتون.

پاسخ

۱ آذر ۱۳۹۱

خیلی جالب بود. دمت گرم کلاغ

پاسخ

۱ آذر ۱۳۹۱

آقا کلاغه پاشو بیا ببین منطقه آزاد حکم تخریب خونه های مردمو گرفته. این چه وضعشه؟

پاسخ

۱ آذر ۱۳۹۱

سایت خوبی دارین
اگه از خرابی کوچه ها و معابر شهر گزارش بگیرین خیلی خوب میشه.
مثلا یکیش کوچه پشت پمپ بنزین غازیان که من این درخواست رو قبلا به ایمیل سایتتون هم فرستادم.

پاسخ

۱ آذر ۱۳۹۱

کلاغ جونم خیلی ماهی

پاسخ

Koroush hp

۱ آذر ۱۳۹۱

هدیه ویژه مالک باشگاه ملوان به علی کریمی
حسین هدایتی به دلیل حضور کریمی در بین ۳ بازیکن برتر آسیا به وی یک هدیه ویژه داد.
علی کریمی، ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس به همراه دو بازیکن خارجی دیگر به عنوان ۳ بازیکن دیگر برتر آسیا به مرحله نهایی برای انتخاب بهترین‌ها راه یافتند.
از همین رو حسین هدایتی، مالک باشگاه ملوان یک پژو ۲۰۷ به کریمی هدیه داد. البته در صورتی که کریمی بهترین بازیکن آسیا شود نیز هدایتی به وی قول یک هدیه ویژه دیگر (یک عدد پرادو) را داده است.
علی کریمی قرار است در سفر به مالزی به زودی درمراسم انتخاب بهترین‌های آسیا شرکت کند.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱ آذر ۱۳۹۱

آقا کلاغه خیلی کلاغه :evilgrin:

پاسخ

۱ آذر ۱۳۹۱

برای شروع بد نبود. موفق باشی کلاغ عزیز

پاسخ