برنامه سکو

شب گذشته و در جریان نمایش برنامه سکو از شبکه رشت، مجری جوان این شبکه علاوه بر آنکه طبق معمول رسم ادب و نزاکت را رعایت نکرد. بار دیگر از طریق تریبونی که ناروا در اختیارش قرار گرفته برای رسیدن به مقاصد خود بهره برد. کسی که با شلوغ کاری و سوء استفاده از رسانه ی به اصطلاح استانی سعی در خراب کردن چهره هواداران ملوان دارد و در گذشته نیز به دروغ ابراز داشته بود  که در ورزشگاه انزلی بر علیه ش فحاشی صورت گرفته ( شعار حیا کن رها کن در لحظاتی کوتاه در ورزشگاه انزلی سر داده شده بود) و آن را برای حاشیه سازی برای ملوان رسانه ای کرده بود و در صفحه شخصی اش در فیس بوک خوشحالی خود را از رو شدن دست هواداران ملوان ابراز داشته بود، این بار نیز به جای کمک به باشگاه ملوان بعنوان رسانه ای بیطرف بار دیگر در برنامه غیر حرفه ای خود در ردای رابینهود ظاهر شد غافل از آنکه دست و پای صد داروغه از زیر آستین ردایش نمایان است.

باید در ابتدا از مدیریت باشگاه ملوان و شخص آقای درودگر گله مند باشیم که پای در برنامه ای که از سوی هواداران ملوان تحریم شده گذاشتند و در اعتبار بخشیدن به برنامه بی محتوا و سطحی و جانبدار سکو کمک رسانی کردند، هر چند در نهایت با بی نزاکتی مجری کاسب این برنامه مواجه شدند.  در قسمتی از برنامه باز هم شاهد بودیم که این مجری جوان و نا موجه سیمای باران از واژه هایی نظیر بدبختی و فلاکت برای بخشی از تاریخ ملوان استفاده کرد که باید به ایشان اعلام کنیم که بدبختی و فلاکت ما زمانیست که جنابعالی به اصطلاح قصد گرفتن حق ما را داشته باشید و بهتر است حرفی که از دهانتان خارج میشود با چاشنی تفکر و تامل آمیخته شود. شما بهتر است به حمایت های آشکار خود از امیر عابدینی ادامه دهید که در زمان بی پولی ( نه به قول شما بدبختی و فلاکت ) به آشکار حتی در زمان گزارش بازی از وی حمایت میکردید.

آقای پوربخش دزدان رسانه ای را چه به برقراری عدالت و ادعای برطرف کردن مشکلات مردم. استفاده از عکسهای سایت انزلی کلاب که در وزارت فرهنگ وارشاد به ثبت رسیده است بدون ذکر منبع نشان از غیر حرفه ای بودن مجموعه سکو است که مهر تاییدی بر عدم صلاحیت جنابعالی بعنوان یک رسانه عادل استانی است که از محدودیت کمتری نیز برخوردار است. جناب آقای پوربخش سکو ی شما شانه های ما هواداران است  و مطمئن باشید با کوچکترین لرزش ما چنان بر زمین فکنده خواهید شد که برخواستن مجدد در آن کاریست دشوار، پس از جایگاهی که از صدقه سر ما دارید سوء استفاده نکنید.

در پایان از مسئولین، مربیان و بازیکنان باشگاه ملوان خواهشمندیم با تحریم این برنامه اجازه ندهند افرادی از این دست که دشمنی خود با ملوان را رسما ابراز داشته اند به مقاصد خود برسند و اجازه دهید این فرد به کمک عوامل شناخته شده پشت صحنه شان به پروژه هویت بخشی به تیم محبوب خود بپردازند و شان باشگاه ملوان را با حضور در این برنامه پایین نیاورید.  پوربخش عزیز بهتر است بدانید که نه تنها هواداران ملوان بلکه مردم انزلی از راه  قانونی پیگیر حقوق تضییع شده خود هستند و انشاا… در آینده نزدیک خبر های نه چندان خوشی را برای شما و دار و دسته تان از طریق همین تریبون اعلام خواهیم کرد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۵ دی ۱۳۹۱

پنجشنبه شب شبکه های تلویزیونی را که عوض می کردم این برنامه در حال پخش بود. عکس هایی هم که بدون منبع به نظر می رسید برایم خیلی آشنا بود!
سلام
از سلسله واقعه‌نگاری‌های محرّم و صفر بندر انزلی با مطلب « اربعین حسینی ۱۳۹۱، بندرانزلی از دریچه دوربین» میزبان خوبان هستم.
تشریف بیاورید خوشحال می‌شوم
http://delneveshtehayemilad.blogfa.com

پاسخ