متاسفیم برای همه کسانی که خارج از زمین مسابقه با آسمان ریسمان بافتن به دنبال نتیجه هستند و آنها را دلیل و مقصر اصلی خالی شدن استادیوم ها علی الرغم صرف بودجه های هنگفت و ریخت و پاش پول بیت المال میدانیم. جناب آقای شیرینی شب دراز است و قلندر بیدار، این را به شما تضمین میدهیم در هر کجای دنیا این همه توهین که در استادیوم آزادی علیه اقلیت های قومی صورت میپذیرد مشاهده میشد آن تیم را با سنگین ترین جرایم ممکن مواجه میساخت. 
شما بهتر است فکری بحال فرهنگ سازی در استادیوم آزادی بکنید نه اینکه با انداختن توپ در زمین دیگران سرپوشی روی عیوب و کاستی های فنی خود بگذارید که هر کوری بازی ملوان و پرسپولیس را مشاهده میکرد یار اضافی پرسپولیس را در زمین مسابقه به راحتی میافت و دیگر نیازی به خود شیرینی شما عزیز گرانمایه نیست. چقدر خوب میشد اگر سیرت و صورت انسانها یکسان بود چه بسا انسانهایی که ظاهر معقول و خوب ندارند اما دلشان چرکین و کثیف نیست و هر نانی را سر سفره خانواده خود نمیبرند.
 لازم به یادآوری است اگر شما تازه سر و کله تان در فوتبال ایران پیدا شده و تریبونی در اختیار شما برای خود ابرازی قرار گرفته دلیل بر آن نیست که هر چه بخواهید بگویید و هر آنطور که میخواهید بتازید، آن زمان که احتمالا از فوتبال شناختی نداشتید و چیزی سرتان نمیشد، ملوان این قوی زیبای شمال ایران بود که مقتدر ترین پرسپولیس تاریخ را نیز متوقف و شکست میداد.
شما بهتر است جوابگوی اشک هوادارانی باشید که اکثرا از قشر ضعیف و کم درآمد جامعه تهران هستند و دلخوشی شان موفقیت پرسپولیس است. همان زمان که بعد از یک شکست رهسپار ریکاوری ساقهای میلیاردی ستاره های کاغذی تان هستید و آنها هنوز روی سکوها بهت زده منتظر پاسخ اند.
آنها از خود شیرینی شما و امثالهم به وجد نمی آیند و شاهدیم که شهر تهران ۱۴ میلیون نفری هم نمیتوانید ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری آزادی را لبریز از تماشاگر کند آنها به خاطر حرف مفت راهی استادیوم نخواهند شد آنها به دنبال فوتبال زیبا هستند چیزی که چون از عهده غیر فوتبالی ها بر نمی آید به حاشیه های آن بیشتر توجه میکنند. 
مطمئن باشید از راههای میان بر و خاله زنکی نمیتوانید به عیار خود در این فوتبال بیفزایید و میتوانید سرنوشت امثالهم را مشاهده کنید که چگونه به زباله دان تاریخ فوتبال ایران رهسپار شدند و برای همیشه از خاطر فوتبالدوستان ایرانی محو شدند. به جای دنبال کردن قهرمانی های زورکی کمی به فکر گسترش رفتار پهلوانی در ورزش کشور باشید تا الگویی مناسب برای هواداران باشید … 
در ادامه از شما دعوت میکنیم بیانیه مدیر رسانه ای باشگاه ملوان را مطالعه فرمائید.
*  ارسطو عزتیان، مدیر رسانه‌ای باشگاه ملوان بیانیه تندی در واکنش به اظهارات سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:
بعضی‌ها با رفتارهایشان دل فوتبالدوستان و حتی هواداران پرسپولیس را خون می‌کنند. معمولا در فوتبال کسانی که کم تجربه‌تر هستند، ادعایشان بیشتر می‌شود. هر کسی دانش بیشتری داشته باشد سکوت بیشتری می‌کند. اجازه بدهید جوهر حکم‌تان خشک شود بعد به اهالی فوتبال بتازید. شما یک روز مسئولان و هواداران سپاهان اصفهان را متهم می‌کنید و روز دیگر به اهالی فوتبال‌شناس و اخلاق‌مدار انزلی توهین می‌ کنید.واقعا متاسفیم که آدم‌های بزرگی مثل محمود خوردبین، رضا وطن خواه، محمد پنجعلی، فرشاد پیوس و غیره باید خانه نشین شوند و کسی که ادبیات بسیار زشت و غیر فوتبالی دارد روی نیمکت پرسپولیس بنشیند. این فرد وقتی نام انزلی و مردم بزرگ و فوتبالدوست آن را به زبان می‌آورد، باید به احترام بایستد. چه کسی هستید و از کجا به دنیای فوتبال ایران پرتاب شده‌اید که اینقدر ادعا دارید و در مورد مردم انزلی و مردم اصفهان و سایر استان‌ها اظهارنظر می‌کنید. آقای شیرینی از کدام جو صحبت می‌کنید؟! آقای تازه وارد کدام جو را برای تیم پرسپولیس درست کردیم؟ لیدرهای محترمتان اعلام کردند که بهترین رفتار و بهترین مهمان نوازی را داشته‌ایم، پس چرا خلاف واقع حرف می‌زنید. شاید از تلخی، نامتان را شیرینی نهاده‌اند. آقایی که برای سه امتیاز، قبل و بعد از دیدار برای حریفانت جو‌سازی می‌کنید و ارتش رسانه‌ای فراهم کرده‌اید.شایسته تیمی بزرگ مانند پرسپولیس نیست که سرپرست موقت و تازه‌واردش بیاید و در رسانه‌ها چنین حرف‌های دور از واقعیت و کذبی را بزند.این قضیه تماس‌های مشکوک هم مثل همان آب معدنی خوردنشان در اصفهان است. آنها در هتل سفید کنار انزلی غذا خوردند یا نه؟! بهتر است برای رفع شبهه و توهم رسانه‌ای از هتل سفیدکنار سوال کنند و فاکتور غذا بگیرند. تمامی کادر فنی در هتل غذا خوردند و بازیکنان نیز صبحانه در هتل میل کردند. خب، چه اتفاقی افتاد؟ شما از کجا آمده‌اید که همه را متهم می‌کنید! شما از کجا آمده‌اید که فوتبال ایران و مردم و میزبانان صدیق شما در استانهای دیگر برای شما نامحرمند؟ حیف از طرفداران، لیدرها و تیم خوب پرسپولیس که ادبیاتی این چنینی در این باشگاه جاری شود.

اگر ملوان از مهدی مهدوی‌کیا تقدیر و به وی تندیس قایقران را اهدا کرده، به دلیل ارزشمند بودن این شخصیت برجسته فوتبالی است. مهدوی‌کیا مانند قایقران از بازیکنان پرافتخار و ارزشمند فوتبال ایران از لحاظ فنی و اخلاقی است. این مراسم قبل از این توسط مدیرعامل باشگاه با آقای مهدوی‌کیا هماهنگ شده است. شاید انتظار داشتید از شما تقدیر کنیم. ای کاش مراسمی نیز برای اهدا تندیس ادبیات چاله میدانی برای شما در نظر می‌گرفتیم!

در پرسپولیس آن قدر افرادی مثل این آقا آمده‌اند و رفته‌اند که الان هیچ کس نام آنها را به خاطر ندارد اما همه طرفداران پرسپولیس، محمود خوردبین، علی پروین، علی کریمی، علی دایی، جعفر کاشانی، بیژن ذوالفقار نسب، ابراهیم آشتیانی و رضا وطن خواه را می‌شناسند و سالهای سال نیز به خاطر می‌سپارند چون دارای ارزش، اعتبار و شخصیت ورزشی هستند و هیچگاه در طول تارخ باشگاه از این ادبیات استفاده نکرده‌اند.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علی نوروزی

علی نوروزی

۱۰ آذر ۱۳۹۱

ارسطو خیلی خوب حرف زد.. شاهین جان متن شما هم خیلی خوب بود.. مرسی

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۰ آذر ۱۳۹۱

واقعا باید از خودش خجالت بکشه بخاطر همه دروغ ها و تهمت هایی که این آدم نا حسابی گفته باید از این آدم شکایت بشه.

پاسخ