DSC_2196

مهاجم اسبق تیم ملی ایران گفت: تیم ملی با کی‌روش با روش دفاع مستحکم ایتالیایی‌ها که کاتاناچیو نام داشت بازی می‌کند.

غفور جهانی در مورد دیدار عراق و ایران در روز جمعه در یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا، گفت: تیم ملی با کی‌روش فوتبالی حرفه‌ای ارائه می‌کند چون کی‌روش خودش حرفه ای است، ما در جام جهانی هم بازی‌های خوبی را انجام داده‌ایم، مقابل آرژانتین هم خوب بازی کردیم و اکنون در جام ملت‌های آسیا هم با همان روش بازی می‌کنیم.

وی ادامه داد: تیم ملی ایران با روش دفاع مستحکم ایتالیایی که به کاتاناچیو معروف است مقابل حریفانش به میدان می‌رود. ایران دفاع مستحکمی دارد که این حاصل کار حرفه‌ای کی‌روش است. من پیش از شروع مسابقات هم گفتم که ایران بحرین، قطر و امارات را شکست می‌دهد که همین طور هم شد، اکنون هم می‌گویم که ما عراق را می‌بریم و به جمع ۴ تیم آسیا صعود می‌کنیم.

مهاجم اسبق تیم ملی ایران در مورد برخی انتقاداتی که از روش دفاعی تیم ملی صورت می‌گیرد، گفت: تیم ایران خوب بازی می‌کند، تیم ملی ما فقط ۱۰۰ درصد دفاع نمی‌کند بلکه هوشمندانه دفاع می‌کند و در ضد حمله گل می‌زند، شاید به همین دلیل است که می‌بینیم حریف ۱۵ پاس می‌دهد و ما ۵ پاس، اما در نهایت این تیم ملی ایران است که مقابل حریفان موفق می‌شود.

غفور جهانی در مورد اینکه خودش سابقه حضور در جام ملت‌های ‌آسیا را داشته است یا نه، گفت: در بازی‌های آسیایی ۱۹۷۴ تهران که ایران با شکست رژیم صهیونیستی قهرمان شد، من عضو تیم ملی بودم و یک گل هم به کره جنوبی زدم، آن زمان من ذخیره غلامحسین مظلومی خدابیامرز بودم.

بازیکن اسبق تیم ملوان در مورد شرایط مدیریتی این باشگاه، گفت: به نظر من باشگاه ملوان به مدیری مثل احمد دنیامالی نیاز دارد، مدیری که خودش انزلی‌چی است و برای ملوان دل می‌سوزاند. دنیامالی باید به ملوان بیاید و این باشگاه را نجات بدهد، البته او باید با اختیار تام بیاید و به عقیده من همین امروز هم باید به ملوان بیاید ۱۰ روز دیگر خیلی دیر است. دنیامالی می داند که مردم انزلی با تیم ملوان زندگی می‌کنند و باید این تیم را نجات داد که او می‌تواند این کار را بکند.
منبع: فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱ بهمن ۱۳۹۳

موفقیت ها ورسیدن به هدفهای بزرگ ورسیدن به آرزوها همیشه توسط تلاش وحرکت بزرگان صورت گرفته .
زیرا تا حرکتی نباشد.در رسیدن به حق هیچ امیدی نیست..
((((((((((مشکل ملوان وشهر ما هم باید با حرکت پیشکسوتها وبزرگان وبا گردهمایی وهم نشینی وهم اندیشی رفع گردد .))))
وگرنه مشکل رفع شدنی نیست. زیرا هیچ وقت نمی توان عاشق ومعشوق را از هم جدا نمود.
یعنی باشگاه وهوادار .

پاسخ

جلال مرادی

۱ بهمن ۱۳۹۳

آقای محجوب لطفا برو
آقایون سیاسی شهر لطفا به توصیه امام جمعه محترم گوش کنید

جناب دکتر دنیامالی انزلی بیقراره

پاسخ