آقای درودگر عزیز …

  • 6 سال پیش
  • ۶ ديدگاه

آقای درودگر عزیز
از الان رای کمیته انضباطی رو به ضرر ملوان بدونید. اگر هواداری ملوان مقصر شناخته شدن اصلا تعجب نکنید . از کمیته انضباطی هیچ انتظاری نداشته باشید . خواهشا این موضوع رو به دیوان عدالت اداری بکشانید . ما تا کی باید خیانت کمیته انضباطی رو تحمل کنیم ؟ این کمیته انضباطی باید به دیوان عدالت اداره کشانده شود و به عنوان سست عنصر ترین خدوم ملت!!! برای همیشه از صحنه خدمت به مردم !!! محو شوند .
کمیته انضباطی بدعت جدید گذاشته و راه جدیدی رابه هنجار شکنان نشان داده. سنگ میزنند سر میشکنند و ماشین و اموال مردم را تخریب میکنند هیچ اتفاقی نمی افتد . به ناموس و شرف یک شهر هتاکی می کنن هیچ نمیشود .آخر تا کی . ما چشم امیدمان به شماست چون ما هواداریم و مسئولیتی نداریم که بتوانیم این مشکل رو پیگیری کنیم .فصل قبل هم همین اتفاق افتاد و هیچ کسی کاری نکرد . ملوان چند بازیست که خویشتن داری میکند و نما…یش فرهنگ میدهد دریغ از یک دست مریزاد و مرحبا . انگار اصلا مهم نیست . پس اگر برخورد نکنید و پیگیری نکنید نشان میدهیم که ما هم بلدیم و بی حرمتی مثل آب خوردن است .
آقای درودگر عزیز
لطفا از حیثیت هتاکی شده ی یک شهر قاطعانه دفاع کنید. و به اظهار تاسف اکتفا نکنید. در غیر اینصورت من به عنوان یکی از نخبگان این مملکت به همراه هم کیشانم در پاسخ به این اهانت بزرگ کفن پوشیده و جلوی فدراسیون فوتبال اعتصاب می کنیم تا زمانی که حق مردم مظلوم این شهر را بگیریم.
آقای درودگر عزیز
این جمله می دانید از کیست ؟
“انزلی مردش قهرمان است . انزلی زنش زن قهرمان است . پس من می گویم انزلی قهرمان است”
این جمله از مقام معظم رهبریست و میدانید که سخن رهبری هیچگاه آلوده به ریا و تملق وگزافه نمیشود . عین واقعیت است . و امروز به این مردم قهرمان شدید ترین توهین ها شد . این گناهی نابخشودنیست و امروز مسئولیت صیانت از ارزشهای مردم این شهر بر دوش شماست . تاریخ در مورد ما قضاوت میکند پس سستی نکنید که فردا هم دیر است.
زنده باد تعصب . زنده باد انزلیچی . زنده باد انزلی همیشه قهرمان .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

shahin-anzaliclub

۹ شهریور ۱۳۹۱

مرتضی عزیز این اهانت بی پاسخ نخواهد ماند . این کار از توهین و فحاشی گذشته، این توهین به خون ۴۰۰ شهید انزلیه …

پاسخ

علی

۹ شهریور ۱۳۹۱

سلام
دوستان باید هرچه زودتر به اتفاق آقای درودگر در این خصوص تصمیم گیری کرد و ایشان را روشن کرد که چه سناریویی در حال شکا گیری است:
۱- عابدینی در جمع هیئت مدیره گفته کسی که عقده مدیریت دارد در خصوص رای کمیته انضباطی و زمین بازی صحبت می کند و هیات فوتبال را تحت فشار قرار می دهد( منظورش دقیقا درودگر است)
۲- در خبرگزاری ها دارند فحاشی ها را به دو طرف نسبت می دهند در صورتی که ۹۰ درصد ورزشگاه در دست رشتیها بود و ۱۰ درصد در دست ملوانیها و از طرف دیگر فحاشی ها از طرف آنها بود پس باید جلوی اخبار خبرگزاری ها گرفته شود و اخبار درست ارائه شود و مانند بازی گهر گه ملوان میهمان بود و ملوانیها خسارت مالی و جانی دیدند دوباره ملوان جریمه نشود.
۳- باید از تمام ظرفیت رسانه ای انزلی جهت انعکاس اخبار درست و رفتار وحشیانه داماشیها به خبرگزاریها استفاده شود.

پاسخ

Shahin

shahin-anzaliclub پاسخ در تاريخ شهریور ۹ام, ۱۳۹۱ ۲۳:۰۴:

گهر هم تیم عابدنیه اونها نوچه هاش بودن که توی تماشاگرای گهری نشستن و باعث شدن اون اتفاقات بیفته. خدا لعنتش کنه آدم کثیفیه نونش توی خون مردمه. دستم بهش برسه کاری هر جا باشه کاری باهاش میکنم که هیچوقت یادش نره.

Anzali Free Zone

shahin-anzaliclub

۹ شهریور ۱۳۹۱

علی جان حق با شماست، متاسفانه مدیریت جدید باشگاه با توجه به دردسرهایی که برای اصلاح ساختار باشگاه داشتن هنوز نرسیدن تا توی زمینه رسانه ها از حق ملوان خوب دفاع کنن. این اتفاقات توی همه این سالها رخ میداد و حق هواداران ملوان همیشه پایمال شده. اما امثال عابدینی مطمئنا از چوب خدا نمیتونن فرار کنن.

پاسخ

۹ شهریور ۱۳۹۱

با ر کج به منزل نمیرسه.فوتبالی که توش سیاست حکمفرما باشه از صدا وسیما و گزارشگراش تا ریس هیئت فوتبال و تامین شهرش و این تماشاگرای نوبرش میخوان هیچ وقت به جایی نمیرسه. پس با هم میخونیم:داماش دسته یک پیوندتان مبارک.

پاسخ

mory-best پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۱ ۱۴:۳۳:

و البته اصلا بعید نیست تیم داماش تو فصل بعد منتقل بشه تهران . عابدینی که از خداشه .رییسشون هم موقع خرید میخواست این کار رو بکنه . الان این اتفاقات بهترین بهانس برای اینکار .