درگیریملوان.دریانوردان

آقای درودگر عزیز، روزی نیست که در خبرگزاری ها شاهد حضور پررنگ شما نباشیم و این فعالیت در حدی است که ماهانه حداقل دو حکم جدید از سوی شما برای ریاست جمهوری هم صادر میگردد، که نشان دهنده فعالیت بالای حضرتعالی  بخصوص در سطح رسانه ای است و بجای خود قابل تقدیر است.

روز گذشته در بوشهر به بازیکنان تیم فوتبال ساحلی ملوان حمله شد و در حالی که تمام رسانه های بوشهری مشغول جو سازی به نفع تیم بوشهری هستند، متاسفانه شاهد موضع گیری قاطعی از سوی باشگاه ملوان و مسئولین رسانه ای و سایر فعالین رسانه ای انزلی نبوده ایم. چگونه است که برای هر واقعه کوچک و بی ارزشی تمام رسانه ها را بسیج میکنیم و گاهی این چنین کم رنگ از حق بازیکنان ملوان دفاع میشود؟!!

کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تهدید به کناره گیری ملوان از لیگ فوتبال ساحلی کرده است و اگر حقی از تیم فوتبال ساحلی ملوان ضایع شود شما و مسئولین باشگاه هم باید پاسخگوی کم کاری و نداشتن اقتدار در گرفتن حقوق ملوان باشید!!!

در حالی که از صبح اول وقت خبرنگاران بوشهری پر کار مشغول تطهیر عمل ناشایست هواداران  خود که اوج بی فرهنگی را به نمایش گذاشته اند هستند، گویی مسئولین ملوان کماکان در خواب ناز به سر میبرند، آنهم در حالی که در ورزش ایران بارها ثابت شده است که تصمیمات انظباتی بر اساس اقبال عمومی و جو سازی های رسانه ای صورت میپذیرد.

ساحلی بازان مظلوم انزلی را که با حداقل درآمد ممکن ملی پوشان بزرگی را تقدیم کشور کرده و میکنند دریابید …

دریانوردان-ملوان

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۷ آبان ۱۳۹۲

غلطشون رو کردن بی فرهنگ ها
این آبایان اکثرا بشمنی هستن و خودشون یه نفره ۱۰ نفر رو حریفن
ولی میدون ورزش جای کتک کاری نیست
تیم بوشهری باید محروم بشه

پاسخ

Anzali Free Zone

۷ آبان ۱۳۹۲

یعنی واقعا تعطیلیم تو این موارد، تعطیل :no: :no: :no:

پاسخ

Milad

۷ آبان ۱۳۹۲

:no:

پاسخ

a.n.z

۷ آبان ۱۳۹۲

بسیار تاسف انگیزه ، باید حقشون بزارن کف دستشون :reallyangry:

پاسخ

۷ آبان ۱۳۹۲

بی فرهنگ ها !

پاسخ

m

۷ آبان ۱۳۹۲

با احترام به این سایت و نویسنده مطلب راستش من نمیدونم چرا تو هر اتفاقی درودگر رو باید بندازیم وسط مثل کیسه بوکس.من فقط یاد گذشته می افتم که مدیرهای ماستی داشتیم که از حضورشون تو برنامه های تلویزیونی خجالت میکشیدیم یا تو بدترین زمان مثل عروس های پر ناز و افاده دو کلمه حرف نمیزدن.همه کارهای درودگر قابل تایید نیست اما همین حضور رسانه ای اش تا حدودی جزو نقاط قوتش هست.یاد سازمند و پورطهماسبی بیافتید بعد متوجه میشید چه مدیرهایی ما دوست داریم

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آبان ۷ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۳۵:

درودگر پتانسیل خوبی داره برای رسیدگی به این مشکل و رسانه ای شدنش، شما گزینه بهتری دارید ؟ حق با شماست و این نقطه قوت آقای درودگر که شاید توی فوتبال چمنی مصاحبه هاش برش و تاثیر امثال دایی رو نداشته باشه ولی توی فوتبال ساحلی خیلی میتونه کمک حال ملوان باشه. ولی متاسفانه آنچنان که شایسته است ورود نشده و امیدوارم حق فوتبال ساحلی خورده نشه.

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ آبان ۸ام, ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷:

آقای درودگر باید ورود کنه و مسئول گرفتن حق این تیم ایشون هستند

sinaclub

Sinaclub

۷ آبان ۱۳۹۲

واقعاً بى فرهنگند، باشگاه باید پیگیرى بکنه حتى فیلمشم به برنامه نود بده،بازى باید ٣-٠به نفع ملوان بشه و تیم بى فرهنگ بوشهرم محروم بشه.

پاسخ

همراه

۷ آبان ۱۳۹۲

همیشه جایی که باید حرف بزنیم سکوت میکنیم که این خودش جای تاسف داره.
از درودگر بعید بود که تو این جور موارد سکوت کنه

پاسخ

۷ آبان ۱۳۹۲

به نظر می رسه اصلا بازی در اون شرایط درست نبوده و نباید برگزار می شد
جایی که اون همه تماشاگر بودن و فنس هم وجود نداشته و حتی ماموران نیروی انتظامی هم حضور نداشتند چطور بازی برگزار شده ؟ مگه بازی ناظر نداشته ؟
به نظر می رسه حتی فدراسیون باید پاسخگو باشه

پاسخ