اتحادیه منطقه‌ای مالکان شرکت‌های کشتیرانی و خدمات وابسته در دریای خزر و دریای سیاه فعالیت خود را با استقرار در بندر انزلی آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان ظهر امروز در دومین مجمع عمومی اتحادیه منطقه‌ای مالکان شرکت‌های کشتیرانی و خدمات وابسته در دریای خزر و دریای سیاه در محل این اتاق گزارشی از روند فعالیت اتاق را ارائه کرد.

هادی تیزهوش تابان با قدردانی از تشکیل نشست مذکور اظهار کرد: ایجاد اتحادیه با توجه به فعالیت‌های حمل و نقل کالای صادراتی و وارداتی و ترانزیتی در منطقه بسیار تاثیرگذار است.

وی ثبت اتحادیه در اتاق ایران را از موضوعات بسیار مهم عنوان کرد.

دبیر اتحادیه منطقه‌ای مالکان شرکت‌های کشتیرانی و خدمات وابسته در دریای خزر و دریای سیاه نیز در این جلسه اهداف تشکیل این اتحادیه را ارتباط تنگاتنگ اعضا و کمک‌های تخصصی آنها با اتحادیه ذکر کرد.

بهمن اختری اظهار کرد: از تمام افراد متخصص و با تجربه شرکت‌های کشتیرانی، مالکان کشتی‌ها و شرکت‌های خدمات وابسته به کشتیرانی می‌خواهیم عضو اتحادیه شوند.

وی تشکیل این اتحادیه را طبق مصوبه دومین اجلاس مدیران بنادر کشورهای حاشیه دریای خزر که سال گذشته در بندر اولیا روسیه برگزار شده بود، بیان کرد.

این فعال بخش خصوصی، محل اسکان دفتر مرکزی اتحادیه مذکور را در بندر انزلی ذکر کرد و یادآور شد: دبیرخانه دایمی همکاری‌های بندری و دریایی پنج کشور حاشیه دریای خزر اکنون در سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و با موافقت این کشورها دفتر مرکزی اتحادیه منطقه‌ای مالکان شرکت‌های کشتیرانی و خدمات وابسته در دریای خزر و دریای سیاه در انزلی مستقر شده است.

به گزارش فارس، اتحادیه مذکور با ۲۰ نفر اعضا و تصویب اساسنامه، هیئت مدیره، حق عضویت، روزنامه محلی، مهر شرکت و سربرگ نامه شرکت فعالیت خود را با هدف حمایت کامل از مالکان کشتی و شرکت‌های خدمات وابسته را آغاز کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *