cccc-shora-shahr-anzali01

با سلام خدمت شما همراهان انزلی کلاب

با توجه به زمان رسمی اعلام شده از سوی دفتر فرمانداری برای اعلام اسامی کاندیدها و شروع زمان تبلیغات کاندیدهای شورای شهر انزلی همانطور که وعده کرده بودیم، شرایطی مساوی در اختیار همه کاندیدها قرار خواهیم داد تا گزارشی از شرح فعالیت ها و برنامه های خود برای حضور در دوره بعدی شورا را طی یک مطلب ارائه دهند، ضمن آنکه تا پایان زمان تبلیغات، هر گونه فعالیت، تبلیغ و ترویج کاندیدهای شورای اسلامی شهر در شبکه اجتماعی انزلی و قسمت نظرات سایت آزاد میباشد.

کاندید ها میتوانند در مطلب ارسالی خود به هر تعداد که لازم میدانند عکس یا تصویر نیز ارسال کنند. بدین منظور از آدرس ایمیل: info@anzaliclub.ir و یا از قسمت نظرات سایت میتوانند برای ارسال مقاله خود بهره ببرند. لذا بمنظور مدیریت ساده تر مقالات تبلیغاتی ارسالی در ابتدای مقالات عنوان “جهت فراخوان” درج گردد تا توسط مدیران جهت نمایش در سایت آماده گردد.

مقالات با توجه به زمان ارسال آنها به ترتیب در سایت منتشر خواهد گردید و در شبکه اجتماعی انزلی نیز باز نشر داده خواهد شد. ضمنا با توجه به نظرات مخاطبان و اخباری که جسته و گریخته از هر گونه تخلف از سوی کاندیدها از گوشه و کنار به گوشمان میرسد، شرایطی اتخاذ خواهیم کرد تا با مشارکت هر چه بیشتر شما عزیزان عرصه بروی متخلفین انتخابات تنگ و تنگ تر شود و انشاا… با مشارکت آگاهانه شما عزیزان گامی بزرگ برای ورود دلسوزان و خادمین واقعی شهر انزلی برداشته شود تا شاهد رشد و شکوفایی و بلفعل شدن پتانسیل بالای شهر بندر انزلی باشیم.

نباید فراموش کنیم که نقش شورای شهر انزلی به مراتب از نماینده شهر در مسیر توسعه تاثیر گذار خواهد بود و با سهلنگاری و کوچک شمردن این انتخابات نباید در آینده نیز انتظار اتفاقات خوب و درخور شهروندان عزیز بندر انزلی باشیم.

اصلاح فرد، اصلاح جامعه است

اگر دوستدار شهرمان هستیم، سرنوشت خود را به دست تقدیر نسپاریم و آینده فرزندانمان را به هیچ نفروشیم

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۱۲ خرداد ۱۳۹۲

عرصه به روی متخلفین انتخابات تنگ و تنگ تر نمی شود :-| خیلی گنده تر از این حرفان، مثال بزنم؟ :-| دیگه همه میدونن…

پاسخ

۱۲ خرداد ۱۳۹۲

حرکت ماندگاری در تاریخ انزلی است ، این محیط می تواند محل مناسبی برای تبلیغ انتخاباتی جوانان باشد ، مخصوصا جوانانی که توان تبلیغات پر هزینه را ندارند.
شاهین جان ممنون

پاسخ

arash arash

۱۲ خرداد ۱۳۹۲

فقط حسن محمدی
فقط حسن محمدی
فقط حسن محمدی
میگی نه نگاه کن

پاسخ

meh rane

۱۲ خرداد ۱۳۹۲

slm منم تو یکی از masjedayغازیان رای دادم ک cheghdrmشلوغ بود ،ب خانومه khakpor

پاسخ