ccc shoraye shahr anzali01

چهار نفر در نخستین روز ثبت نام داوطلب عضویت شورای شهر انزلی شدند

در نخستین روز از نام نویسی داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر انزلی چهار نفر ثبت نام کردند.
به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا، فرماندار بندرانزلی: افرادی که تا پایان وقت اداری دیروز ثبت نام کردند همگی مرد هستند .

ˈ سعادتمند داوودی ˈ اظهار کرد : در این دوره با توجه به جمعیت بیش از ۱۳۰ هزار نفری شهرستان ۱۱ نفر عضو رسمی و پنج نفر عضو علی البدل خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد : ثبت نام از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا از تاریخ ۲۶/۰۱/۹۲ آغاز و جمعاً به مدت ۷ روز تا ۰۱/۰۲/۹۲ انجام می پذیرد.

فرماندار انزلی تصریح کرد : واجدین شرایط قانونی می توانند همه روزه در وقت اداری با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه عکس دار، چهار قطعه عکس جدید و دو نسخه تصویر کلیه صفحه های شناسنامه و کارت ملی، اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا مدرکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی، اصل و تصویر مدرک تحصیلی معتبر و ارائه گواهی قبول استعفا برای اشخاصی که مشمول ماده ۲۸قانون انتخابات می باشند، به فرمانداری و بخشداری شهرستان بندر انزلی مراجعه نمایند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۷ فروردین ۱۳۹۲

آرش میراسماعیلی قهرمان جودو و محمد دهقانی نماینده مجلس هشتم و گوینده سابق ورزشی صداو سیما از ثبت‌نام کنندگان امروز انتخابات شوراها بودند.

به گزارش فارس ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز به مدت یک هفته آغاز شد. همزمان با شروع ثبت نام در سراسر کشور، از امروز (دوشنبه) فرمانداری تهران هم میزبان داوطلبان چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی در حوزه انتخابیه «تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر» است و داوطلبان می‌توانند تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۱ اردیبهشت‌ماه اقدام به ثبت‌نام کنند.

بر اساس این گزارش، در اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور در خصوص انتخابات شوراها آمده است:

به آگاهی عموم ملت شریف ایران اسلامی می‌رساند، ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز دوشنبه مورخ ۲۶/۱/۱۳۹۲ در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های سراسر کشور آغاز و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۱/۲/۱۳۹۲ ادامه خواهد یافت. همچنین به منظور تسهیل در امر ثبت نام، داوطلبان گرامی می‌توانند از روز شنبه مورخ ۲۴/۱/۱۳۹۲ تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی، اقدام به پیش ثبت نام نموده و از دفاتر مزبور شماره رهگیری دریافت و از تاریخ ۲۶/۱/۱۳۹۲ شخصاً با در دست داشتن اصل مدارک زیر و شماره رهگیری به فرمانداری یا بخشداری مربوطه مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

انتخابات شورای شهر ری مستقل از تهران برگزار می‌شود
عیسی فرهادی در جریان بازدید از مراحل ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در محل فرمانداری تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تصمیم قانون استقلال ری است، مگر این‌که غیر این موضوع تصویب شود، اما تا این لحظه بر طبق قانون برگزاری انتخابات به صورت مستقل در ری مورد توجه است.

وی در ادامه با بیان اینکه بخش مرکزی، کن و آفتاب و خود شهر تهران شامل تهران، تجریش و شمیرانات جز تهران محسوب می‌شوند، تاکید کرد که طبق قانون انتخابات شوراهای شهرستان ری باید به طور مستقل برگزار شود. فرهادی با اشاره به آغاز ثبت‌نام کاندیداها از امروز (دوشنبه) ۲۶ فروردین‌ماه یادآوری کرد که ثبت‌نام‌ در یک هفته انجام می‌شود و پس از آن مراحل تایید صلاحیت‌ها دنبال می‌شود.

فرماندار تهران همچنین گفت: وزارت اطلاعات، دستگاه قضایی، نیروی انتظامی، ‌دادستانی به همراه هیات نظارت بررسی صلاحیت‌ها را بر عهده دارند؛ البته هیات اجرایی نیز روز گذشته تشکیل شده و اعضای آن انتخاب شدند. فرهادی اعلام کرد که در دوره قبل حدود ۲ هزار نفر ثبت‌نام کردند، اما در این دوره پیش‌بینی می‌کنیم که تعداد ثبت‌نامی‌ها بیشتر باشد.

فرماندار تهران در پایان با اعلام اینکه در شهر تهران صد هزار نفر دست‌اندرکار امر انتخابات شوراها هستند، اظهار داشت: ثبت‌نام‌ها از طریق سایت و به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و داوطلبان باید مدارکشان به طور کامل همراه داشته باشند. امروز را می‌توان روز ورزشی ثبت‌نام‌های انتخابات شوراهای اسلامی شهر رو روستا دانست چراکه آرش میر اسماعیلی قهرمان جودو و علیرضا دهقانی نماینده مجلس هشتم و گوینده خبر ورزشی سابق از جمله شخصیت‌هایی بودند که امروز در فرمانداری تهران حضور یافتند.

میراسماعیلی ایجاد شور انتخاباتی و دهقانی تجربه ۴ ساله‌اش در مجلس را دلایل حضورشان در انتخابات دانستند. بر این اساس ثبت‌نام از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا تا اول اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد داشت.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۵۱:

جاسم نمیخواد شرکت کنه؟

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۴۱:

جاسم ویشگاهی ؟ فکر نمیکنم.

a.n.z

۲۷ فروردین ۱۳۹۲

معلوم نیست چه کسانی احساس تکلیف کردن؟

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۵۷:

دوست عزیز طی تماسی که بعد از ظهر امروز با فرمانداری داشتیم گفتن ۹ نفر برای شورای شهر و ۲۳ نفر برای شورای روستاها ثبت نام کردن…
اطلاعات تکمیلی به زودی اعلام میشه.

داوطلبین

۲۷ فروردین ۱۳۹۲

اخبار انتخابات شوراها و داوطلبین شوراهای شهر و روستا را در سایت داوطلبین بخوانید
http://www.davtalabin.com

پاسخ

ماهان

۲۷ فروردین ۱۳۹۲

لطفا اسامی افرادی که ثبت نام کردن رو اعلام کنید

پاسخ