cccc fz

آغازثبت نام ششمین دوره جذب دانشجو  در پردیس بین الملل دانشگاه گیلان در منطقه آزاد انزلی

به گزارش انزلی کلاب به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی ثبت نام ششمین دوره جذب دانشجو در پردیس بین الملل دانشگاه گیلان در این منطقه آغاز شد.

این گزارش حاکی است که تعداد رشته های این دانشگاه از ۲۹ رشته در سال تحصیلی گذشته به ۶۸ رشته در مقطع کارشناسی ارشد افزایش یافته و دوره های آموزشی نیز به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می شود.

نحوه جذب دانشجو در دانشگاه پردیس بین الملل بر اساس سوابق دوره کارشناسی، آزمون زبان عمومی، آزمون تخصصی و مصاحبه حضوری انجام می گیرد و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی دانشگاه گیلان www.guilan.ac.ir و پرتال منطقه آزاد انزلی www.anzalifz.ir مراجعه کنند.

گفتنی است هم اکنون حدود ۱۵۰۰ دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل بوده و افزوه بر ۵۰۰ دانشجو نیز تا کنون از آن فارغ التحصیل شده اند.

پردیس های بین الملل دانشگاه گیلان از سال ۱۳۸۷ با عنایت به مزیتها و ظرفیت های فراوان قانونی منطقه آزاد انزلی به منظور گسترش همکاریهای علمی با کشورهای منطقه و در راستای اجرای دستورات ریاست محترم جمهور مبنی بر بالا بردن ظرفیت دانشگاههای کشور و جذب دانشجویان خارجی و کمک به بسط و توسعه علمی و فعالیتهای دانشگاهی در سطح منطقه با همکاری دانشگاه گیلان و دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ابن منطقه ایجاد شده است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *