82027424-70637162[1]

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بندرانزلی از آسفالت ۱۰ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان درسال گذشته خبر داد.
سید کاظم مهدی پور روز شنبه به مناسبت دهه گرامیداشت افتتاح حساب ۱۰۰ حضرت امام و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد : از سال گذشته تاکنون ۱۰ کیلومتر از راههای روستاهای کپورچال ، رودپشت ، چای بیجار ، کرگان ، خمیران ، شانگهای پرده و ترب گوده زیرسازی و آسفالت شده است.
وی به اجرای پروژه احداث پیاده راه روستای کپورچال با مشخصات سنگ فرش به طول ۱۵۵متر به مساحت دو هزار و ۲۰۰ مترمربع ، جداره سازی با سنگ به مساحت ۱۰۰مترمربع ، دیوار حایل و راه پله با سنگ مالون به میزان ۴۰مترمکعب و نصب ۳۰فقره تیرک روشنایی با اعتبار دو هزار میلیون ریال از محل اعتبارات ملی بعنوان دیگر اقدام مهم صورت گرفته در یک سال گذشته یاد کرد.
وی در ادامه به اعطای ۱۰۸فقره تسهیلات مسکن روستایی ۱۵۰میلیون ریالی بدون سپرده با سود پنج درصد جهت بهسازی مسکن روستایی به مبلغ ۱۶میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و نظارت بر ساخت و ساز آنها بعنوان دیگر فعالیت های این بنیاد اشاره کرد.
مهدی پور خاطرنشان کرد : اعطای ۳۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه تعمیرات مسکن روستایی به مبلغ کل ۶۸۰میلیون ریال و سه فقره تسهیلات ۵۰ میلیون ریالی جهت کمک به تکمیل ساختمانهای نیمه کاره ، از دیگر اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان انزلی در این مدت بود.
به گفته وی اعطای هفت فقره تسهیلات ارزان قیمت حوادث غیرمترقبه نظیر آتش سوزی ، تندباد و غیره به مبلغ کل ۴۹۰ میلیون ریال ،صدور ۲۳۶ جلد سند مالکیت املاک روستایی با همکاری اداره ثبت و تحویل آن به روستائیان از دیگر اقدامات صورت گرفته در یک سال گذشته است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *