cccc-shora-shahr-anzali01

به گزارش انزلی کلاب؛ رییس و سخنگوی شورای اسلامی شهر بندرانزلی با بیان این مطلب ، گفت : به همین منظور جلسه ای با حضور دو نفر از مالکان ساختمان های ضلع شمالی این پل و ریاست دادگستری بندرانزلی در دفتر فرماندار این شهرستان تشکیل و در نهایت مقرر شد ، ضمن واریز مبلغ کارشناسی مربوطه به حساب دادگستری ، عملیات تخریب آغاز شود .

محمدرضا بدیعی فر همچنین از تشکیل جلسه ی دیگری جهت آزادسازی ضلع جنوبی پل ولایت ۲ ( انزلی ) در روزهای آینده خبر داد و افزود : به زودی عملیات آزادسازی ضلع شمالی این پل آغاز شده و در هفته ی آینده نیز ضلع جنوبی پل آزادسازی می شود .

وی مبلغ کارشناسی شده در این رابطه را حدود دو میلیارد تومان اعلام  و تصریح کرد : بخشی از این مبلغ جهت آزادسازی ضلع شمالی پل به حساب دادگستری واریز شده و ضمن رایزنی با استانداری گیلان ، با قول مساعد  استاندار ، امیدواریم مابقی مبلغ نیز برای آزادسازی ضلع جنوبی به زودی تامین اعتبار شود .

وی در ادامه به وضعیت نامناسب مرکز شهر و اطراف میدان اصلی انزلی نیز اشاره کرد و یادآور شد : انتظار داریم سازمان صنایع دستی ، گردشگری و میراث فرهنگی همکاری بیشتر و جدی تری را با ما برای بهبود وضعیت موجود داشته باشد .

وی متذکر شد : میدان اصلی در هر شهری به عنوان مرکز آن شهر از اهمیت بسزایی برخوردار است اما متاسفانه ساختمان های تاریخی اطراف میدان امام (ره ) انزلی به دلیل عدم مرمت و بازسازی  فرسودگی حاصل از گذشت زمان ، متناسب با شهر نبوده و وضعیت نامناسبی را از نظر سیمای شهری دارند .

بدیعی فر سپس خاطرنشان کرد : با توجه به مصوبه ی شورای اسلامی شهر انزلی در خصوص اجرای المان کشتی در میدان اصلی شهر ، در صورت عدم همکاری جدی سازمان صنایع دستی ، گردشگری و میراث فرهنگی ، چنانچه این المان به بهترین نحو نیز اجرایی شود ، مخروبه های اطراف میدان از زیبایی آن می کاهند .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

انتخابات نزدیک شده و تمامی دوستان دارن مشکلات شهر را مشاهده می فرمایند ، این همه مدت میدان شهر به آن شکل بوده هیچکس پیگیری نمی کرد اما هم اکنون تبدیل شده به شعارهای انتخاباتی دوستان بزرگوار

پاسخ

omid

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

باور کردیم که اصلا ربطی به انتخابات نداره!!! آقایون ۷ سال توی شورای شهر در معنای کلمه خوردن و خوابیدن و سفر رفتن! الان یکهو پا شدن میخوان دوران عشق و حالشونو تمدید کنن! خجالت هم خوب چیزیه!

پاسخ

مژگان

mojshekan

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

ببین تو یه جورایی ما رو چیز فرض کردی :-X اما چیز خودتی :-X

پاسخ

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

بدیعی فر تو این چند سال کجا بودی حالا چطور همه مشکلات شهر یادت اومده؟؟از ماست که بر ماست

پاسخ