arash-afshin

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، به نقل از “ورزش سه”، از روز گذشته کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با دعوت از بازیکنانی که کارت معافیت آنها باطل اعلام شده، سوالاتی را از آنها پرسیده و به زودی رای خود را اعلام خواهد کرد.

سازمان نظام وظیفه تاریخ اعزام ۲۵ نفر از ۲۷ بازیکنی که کارت آنها باطل شده را روز ۱۹ مهرماه تعیین و آنها را در اختیار تربیت بدنی نیروهای مسلح قرار داده است که از آن جمع ۹ نفر سهمیه تیم نیروی زمینی، ۳ نفر فجر سپاسی و چند نفر هم به تیم های ملوان و تراکتور اختصاص یافته اند. نام آرش افشین و فرهاد سالاری پور در فهرست ملوان و بختیار رحمانی در لیست تراکتور قرار دارد.

دو نفر از جمع ۲۷ نفره هنوز تاریخ اعزام و باشگاه آنها مشخص نشده است. حسین ماهینی و علی حمودی دو مدافع راست پرسپولیس و سپاهان احتمالا ۱۹ آبان اعزام و یکی از آنها روانه تراکتور و دیگری به ملوان خواهد پیوست.از نظر نظام وظیفه تکلیف این نفرات مشخص شده و آنها سرباز هستند و باید در تیم های نظامی توپ بزنند.

فدراسیون اما برای تعیین تکلیف این نفرات از حیث فوتبالی، آنها را به کمیته اخلاق دعوت و پس از بررسی وضعیت آنها رای خود را صادر خواهد کرد.تا اعلام رای کمیته اخلاق آنها حق فعالیت فوتبالی نخواهند داشت.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *