ahmad jafari

/آرزو دارم قبل از مرگم نابودی اسرائیل را ببینم/ منطقه آزاد انزلی در زنده نگاه داشتن یاد شهدا کوتاهی نکند/

عصر روز یکشنبه مصادف با ۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۳، رئیس اسبق آتش نشانی بندرانزلی با اشاره به گذراندن هفته دولت و راه اندازی پروژه ها و طرح های عمرانی در سطح شهرستان بندرانزلی خواستار توجه بیشتر مسئولین در زنده نگاه داشتن یاد شهدا شد.
احمد جعفری ابراز داشت: مهم نیست که در چه سمت و جایگاهی امکان خدمت به بندگان خدا برایمان فراهم میگردد، این فرصت بار سنگینی است که در هر جایگاهی که باشیم باید با تمام وجود برای رضایت شهروندان از آن بهره ببریم.آتش نشانی نوعی عاشقی است. اگرعاشقی بلد نباشی، نمی توانی کار کنی، چون زمانیکه همه از آتش می گریزند آتش نشان دل به آتش میزند و این افراد چون فرشتگان نجات، حافظان جان و مال و زندگی مردم هستند و تمرین ایثار و شهادت میکنند.
جعفری افزود: در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در شلمچه پدرم به شهادت رسید که آن زمان با توجه به سن و سالم چیز زیادی به خاطر ندارم، اما یادم هست که از طرف سپاه پاسدارن به مادرم خبر دادند و گریه های مادرم بر سر تابوت پدر ترس و گریه کودکانه من را نیز به همراه داشت و من هر چه بزرگتر شدم با شناخت بیشتر از رشادت ها و دلیری پدرم جای خالی اش را بیشتر حس کردم و هر چند ناتوان اما تلاشم را کردم تا شاید بتوانم حتی یک گام هم که شده جای پای او بگذارم.
رهبر فرزانه انقلاب میفرمایند که جنگ تحمیلی یک گنج است و به استخراج این گنج توصیه میکنند و به شخصه خودم را میگویم اگر قطره ای از دریای معرفت این چشمه جوشان را درک کنیم همه مشکلات را سهل خواهیم کرد. من از مسئولین میخواهم که غافل از درد جوانان این شهر نباشند، اینجا شهری است که بیش از چهارصد شهید از شمالی ترین نقطه کشور عازم جبهه های جنوب کرده است و این مظلومیت حق بچه های غیور این شهر نیست.
جعفری خطاب به رضا مسرور اضافه کرد: من از مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد انزلی نیز خواهشمندم به خواست خانواده شهدا و ایثارگران توجه بیشتری داشته باشند و در مسیر زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا کوتاهی نکنند که این اقدام کم از شهادت نیست.
به زودی به همراه جمعی از خانواده شهدا و ایثارگران بندرانزلی به ملاقات حضوری ایشان خواهیم رفت و درخواست کتبی مان را برای نامگذاری بندر تازه تاسیس این سازمان به نام شهید والامقام بندر انزلی موسی نامجو تقدیم ایشان خواهیم کرد.
احمد جعفری ادامه داد: من برای خودم خواسته و آرزویی ندارم، زمانیکه مرا از ریاست آتش نشانی برداشتند کمی دچار مشکل شدم و بدلایلی نارحت بودم، اما گذشت … حتی درآن زمان یکی از شبکه های ضد انقلاب ۲ بار با بنده تماس گرفت و خواستار مصاحبه شد که قصد داشتند از آب گل آلود ماهی بگیرند که با تمام صراحت جوابشان را دادم و گفتم که ضدانقلاب غلط میکند که در این مسائل ورود کند، چرا که اگر یک فرزند شهید مشکلی هم داشته باشد، این شهر فرماندار دارد، دادستان دارد، فرمانده سپاه دارد، امام جمعه دارد و اداره اطلاعات دارد که مشکل را حل میکنند که جا دارد همین جا از همه عزیزانی که بنده را در مشکلات تنها نگذاشتند تشکر کنم.

تنها آرزوی من سلامتی همشهریان عزیز و بهترین آرزویم اینست که قبل از مرگم موشکباران و نابودی اسرائیل را ببینم و از همین جا از همرزم پدر شهیدم برادر عزیز سرلشکر جعفری فرماندهی محترم سپاه میخواهم هر زمانی که حضرت آقا دستور دادند آن چنان شهرهای نامشروع اسرائیل را با موشکهای شهاب ۳ و سجیل موشکباران کنند که وقت پناه گرفتن نداشته باشند که با نابودی اسرائیل یقینا شهدای عزیز ما خصوصا شهید تهرانی مقدم که صالتی انزلی چی دارند نیز خوشحال خواهند شد، وی در پایان برای تمام مدیران زحمتکش، انقلابی و دلسوز بندرانزلی آرزوی سلامتی و پیروزی کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شهروند خیابان نواب

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

درود بر احمدانزلی چیییییییییییییییییییییییییییییی

پاسخ

شهروند خیابان نواب

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

درود خدا برتمام شهدای عزیز و موسی نامجو

پاسخ

علیزاده

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

شانس آوردیم آقای جعفری فرمانده ارتش و یا سپاه نبود و گرنه همون اولین شب به اسراییل حمله نظامی میشد…….آقای جعفری درود بر شرف.غیرت و دل جراتت

پاسخ

احمدجعفری....فرزندشهید

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

درود بر تمام شهدای عزیز. دست تمام مادران پدران و همه خانواده شهدا و همرزمان پدرم را میبوسم. کجایید ای شهیدان خدایی.انشالله اسکله جدید در منطقه ازاد انزلی را به نام شهید نامجو نامگذاری خواهیم کرد ….

پاسخ

اتش نشان.......

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

ممنون از اقای جعفری که رشادت اتش نشانان ر اپاس داشت.. من نیروی جدیدم اما عملیاتی بودن.دل و جرات و نترس بودن ایشان را در عملیات شنیده و هنوز هم زبانزد اتش نشانان است… درود خدا برتمام شهدای عزیز روحشان شاد

پاسخ

majid

majid

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

آقای جعفری اگه به همت شما و خونواده شهدا این تغییر نام انجام بگیره و این بندر اسمش شهید نامجو بشه مردم انزلی همیشه مدیون شما میشن.
خواهشاً این راه رو تا اخر برو. ماهم باهات هستیم

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

تنها راه تغییر نام رفتن پیش رهبریه.تا رهبر با توجه به خواست همه مردم انزلی نامش را به اسکله وزیر دفاع شهید موسی نامجو تغییر دهد.

پاسخ

majid

majid

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

انزلی اینجور مرد جهادی و جان برکف تو این دوره زمونه کم داشت.که بدون فکر به منافع شخصی و فقط برای اعتلای اسم شهرش داره برای تغییر نام جعلی کاسپین به شهید نامجو آستین بالا میزنه.دمت گرم.اجرت با امام حسین.

پاسخ

Shahin

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

خدا حفظت کنه حاج احمد. اسراییل شانس اورد فرمانده سپاه انزلی چی نیست :yes: . در خصوص تغییر نام اسکله کاسپین به نظر منم اگه واقعا این اسم مورد قبول مسولینه لطفا نام دریا رو عوض کنن. بعدشم فارسیش میشه کاسپی نه کاسپین ضمن اینکه چرا اینقدر به شهدای انزلی کم لطفی میشه برای من سواله. شهید نامجو بالاترین رتبه نظامی رو بین شهدای سه تا استان شمالی داشته و افتخار گیلانه وضعیت گلزار شهدا رو که دیگه نگو …

پاسخ

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

باسلام میگند تاریخ همیشه دوبار تکرار میشه یکبار واقعی ویکبارطنزامیز یکی بگه مادرکدام مقطع از تاریخیم ودیگر انکه

جای ان است که خون موج زند دردل لعل
زین تقابن که خذف میشکند بازارش

پاسخ

علیرضا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۰۲:

محمود جان
دنیا تکرار مکرارات است گاهی به طنز گاهی به جد،
مهم میزان فهم تو از عمق زندگیست
دکتر شریعتی

علیرضا

علیرضا

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

بندر شهید نامجوام آرزوست

پاسخ

nafisi

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

حرف های قشنگی زدن

پاسخ

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

زندگی در ایران فعلا عمق نداره ودر سطح جاریست

پاسخ

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

سطی نگران کچل هم میشن ذولفعلی عمق نگر

پاسخ

علیرضا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۵۳:

:-D :yes: