sandali sepid-shora02

با سلام و احترام

چندی پیش طی مقاله ای (اینجا کلیک کنید) آغاز دومین صندلی سپید انزلی کلاب را اعلام کردیم و از اعضای شورای شهر چهارم انزلی برای حضور در این نشست دعوت بعما آمد که تا به امروز ۵ نفر از اعضای شورا به دعوت انزلی کلاب پاسخ مثبت داده اند و حاضر شده اند نشستی صمیمی داشته باشند با شما عزیزان تا انشاا… این نشست صمیمی زمینه ساز اصلاح و ارتقاء عملکرد شورای شهر چهارم بندر انزلی باشد و به امید خدا این دوره شورا بهترین عملکرد را نسبت به دوره های گذشته از خود بر جای گذارد.

با گذشتن زمانی نسبتا طولانی از انتشار دعوت انزلی کلاب، تصمیم گرفتیم این مطلب را هر چه سریعتر بسته و صندلی سپید شماره ۲ را با اعضای محترم شورای شهر بندر انزلی آغاز کنیم. جا دارد در این جا از اعضایی که دعوت سایت انزلی کلاب را پذیرفته اند تشکر و قدردانی کنیم که حتی برخی از این عزیزان به صورت داوطلبانه آمادگی خود را برای حضور در صندلی سپید اعلام داشته اند.

 بدینوسیله اعلام میگردد آخرین مهلت جهت مشخص شدن میهمانان صندلی سپید، تا پایان سه شنبه مورخ یکم مرداد ماه میباشد.

از ۱۱ نفر عضو شورای اسلامی شهر بندر انزلی این افراد دعوت انزلی کلاب را پذیرفته اند که صمیمانه از ایشان قدردانی میکنیم، باید دید کدامیک از اعضای باقی مانده در تصویر بالا تا پایان سه شنبه به جمع میهمانان صندلی سپید افزوده خواهند شد.

میهمانان صندلی سپید تا کنون : 

anzaliclub-jafari

جناب آقای شعبان جعفری yes

ahmadifard1

جناب آقای امیر احمدی فرد  yes

anzaliclub-nasiri

سرکار خانم مه سیما نصیری سمنانیyes

zanjankhah

جناب آقای بهمن سبزعلی زنجانخواه yes

anzaliclub-aftabi

جناب آقای سعید آفتابی yes

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

احسان

۳۰ تیر ۱۳۹۲

دقیقا همون گروهی که ………… رای گرفتند قبول نکردند که دور از انتظار هم نبود.

پاسخ

حامیان آفتاب

۳۰ تیر ۱۳۹۲

ان شا الله که برای این شهر و این مردم دریا دل نتیجه ی مطلوبی داشته باشد … موفق و پیروز باشید.

پاسخ

ali

۳۰ تیر ۱۳۹۲

افراده شورا چجوری و از چه طریقی باید دعوته شمارو قبول کنن؟؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ مرداد ۱ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۱۳:

به مسول روابط عمومی شورا اطلاع داده شده است دوست عزیز.

Majid

۳۰ تیر ۱۳۹۲

با سلام و تشکر از وبسایت خوبتون در جهت آگاهی بخشیدن به مردم انزلی، می‌خواستم در مورد پل انزلی و دروغگویی های بعضی‌ از مسؤلین شهر توضیحاتی عرض کنم؛ شاید برایتان جالب باشد:
بیشتر از یکسالی هست که مسئولین بدون داشتن برنامه و بودجه کارشناسی شده، شروع به تخلیه و تخریب مغازه‌های اطراف پل کردند و در مواردی که با نارضایتی صاحب زمین به جهت مبهم بودن قیمت و طریقه پرداخت آن از طرف شهرداری مواجه می‌شدند با ایجاد فشار برای تخلیه، مانع از کسب درآمد از مغازه‌ها می‌شدند که این خود بی‌ عدالتی و بی‌ انصافی محض بود.
بگذریم… و زمانی‌ که رسما از صاحبان زمین‌ها خواسته شد که برای قرار داد و خرید رسمی زمین به شهرداری بیایند ؛ ( بعد از ماه‌ها ضرر مادّی به صاحبان مغازه‌ها به خاطر عدم امکان استفاده از مغازه) در آنجا باز هم بی‌ عدالتی! زمین و چندین و چند مغازه که قیمتی بیش از یک و نیم میلیارد دارد را گفتند ۵۰۰ میلیون می خریم!!! برای شهرتان از خود گذشتگی کنید!!! از منافع شخصیتان بگذرید!!! در ضمن چون ما پول نداریم این مبلغ را به صورت اقساط بلند مدت چک به شما می دهیم!!! (که در نحوه ی پرداخت این چک ها نیز بدون وجود بودجه جای بسی تامل است)
سوال من این است آیا همین مسئولان …… ( از ….) حاضر هستند گوشه‌ای در حد چند صد هزار تومان از جیبشان برای انزلی بگذرند …. که این چنین برای کسب شهرت و موقعیت خودشان چنین تقاضایی از مردم میکنند که از حقی که دسترنج سالیان سالشان هست آن هم با این بی عدالتی و نا معقولی بگذرند؟؟؟… در حالی که شاهد بودیم و هستیم چه هزینه های هنگفتی و اتلاف بیت مالی در شهر ما توسط همین مسؤلین انجام میشود اما همینا ن حاضر نیستند حق مردم را هم بدهند و در عین حال انگ عدم همکاری و حرص و طمع به این صاحبان املاک می‌زنیم…
بعد از اینکه این صاحبان با شهرداری به توافق نمیرسند شهرداری، پرونده را به دادگستری ارجاع میدهد و پس از ماه‌ها در به دری صاحبان این زمین‌ها، دادگستری با کارشناسی، قیمتی اعلام می‌کند که اگرچه درآن قیمت روز زمین لحاظ نمی‌شودو قیمت سال گذشته محسوب میشود (گرچه شاهد هستیم املاک چه رشد قیمتی در این یکساله داشته) و با اینکه این قیمت مورد رضایت صاحب زمین نیست اما چون این رای فصل الخطاب هست صاحبان این زمین‌ها تمکین میکنند. اما شهرداری و شورای شهر باز امتناع کرده و می‌گویند ما بودجه نداریم، یعنی‌ اصلا پولی‌ نداریم (!!!؟؟؟) و در کمال تاسف برای گمراهی افکار اهالی شهر و سلب مسـئولیت از خود، در محافل مختلف به دروغ و حتی با دست گذاشتن بر قرآن تهمت هایی را به صاحبان املاک میزنند که بسی جای تاسف و تامل است… از جمله اینکه می گویند ما میلیاردها تومان به حساب صاحبان زمین‌ها ریخته ایم اما همکاری نمی کنند و باز پول بیشتری می خواهند… (اما در واقع دریغ از ۱۰۰ تک تومن)
سوال این است اگر بودجه نداشتند چرا با زندگی‌ مردم بازی‌ کرده و محل کسب درامد مردم را خراب میکنند؟؟؟ چطور برای تخریب میدان تاریخی انزلی و ساختن آن آب نمای کذایی هزینهٔ میلیاردی کردند و حالا …..، اما برای دادن حق مسلم مردم این چنین برخورد میکنند.
باشد حساب …….. به همان قرآن

پاسخ

مسلم

۳۰ تیر ۱۳۹۲

سلام .احساس میکنم قیافه اون افراد که قبول نکرده اند خیلی آشناست …

پاسخ

guilak

گیلک

۳۰ تیر ۱۳۹۲

کسانیکه همچون این عزیزان برای شنیدن حرفها و درد دلهای همشهریان خود گوش شنوا و سعه صدر دارند به طور حتم در میان توده ها مقبول و محترم خواهند بود.روز به روز به مقبولیت و محبوبیتشان افزوده خواهد شد .و درس ازاد اندیشی و منش والای انسانی به کسانی می دهند که تنها مطیع تمایلات نفسانی خود خواهانه خود هستند و گوششان بدهکار هیچ ناصح صالحی نیست.در دنیای امروز دیگر مجال و جولانگاهی برای انان باقی نمانده است و چقدر خوب خواهد شد که به این واقعیت زود تر پی ببرند و بیشتر از پیش در منجلاب غفلت و فساد و تباهی فرو نروند.البته امیدوارم همه مسئولان شهر و کشور عزیزمان از پیش قراولان و پرچمداران تحولات مدنی و انسانی مدرن شوند چون دیگر خودکامگی و نادیده گرفتن حقوق و وجود مردم و به قول معروف ولی نعمتان کار عاقلانه ای نخواهد بود.

پاسخ