cccc-farmandar2

فرماندار شهرستان بندر انزلی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اینترنتی انزلی کلاب از زمان ارائه لیست کاندیداهای شورای شهر و زمانبندی تبلیغات آنها خبر داد.

آقای سعادتمند داوودی در رابطه با اعلام لیست نهایی کاندیداهای شورای شهر گفت: این لیست در تاریخ دوازدهم خرداد که آخرین روز تائید صلاحیتها نیز می باشد از طریق هیئت نظارت در اختیار ما قرار گرفته و ما آن را در اختیار رسانه ها قرار خواهیم داد.

وی افزود: کاندیداها از تاریخ شانزدهم  تا بیست و سوم خرداد اجازه تبلیغات دارند و ساعت ۸ صبح روز بیست و سوم آخرین مهلت تبلیغات می باشد.

انزلی کلاب: همانطور که وعده داده بودیم پایگاه اینترنتی انزلی کلاب برای هر یک از کاندیداها یک پست تبلیغاتی (به صورت رایگان) در نظر گرفته است و این عزیزان می توانند اطلاعات مربوط به خود و برنامه هایی که برای آینده شهر انزلی دارند را برای ما ارسال کنند تا از تاریخ شانزدهم نسبت به انتشار آنها اقدام کنیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۸ خرداد ۱۳۹۲

آقای نویدی لطفا شرایطی فراهم کنید که ارتباط مردم با فرمانداری برای مقابله با متخلفین فراهم بشه افراد واسطه هایی رو که اقدام به خرید آرا میکنن معرفی و رسوا کنن .

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ خرداد ۹ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۲۶:

موافقم

۸ خرداد ۱۳۹۲

با تشکر از فرماندار محترم ؛ امیدوارم یه مصاحبه درست و حسابی در مورد وضعیت ملوان ( هر چند جناب فرماندار به دلیل برگزاری دو تا انتخابات هم زمان بسیار مشغله کاری دارند ) ترتیب دهید.

پاسخ

مهرداد

۸ خرداد ۱۳۹۲

این جالبه بخونید
روستایی در ایران که بدون لوله‌کشی آب شهر شد!

http://www.tabnak.ir/fa/news/322653

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷:

بعد آبکنار مظلوم انزلی با اون قدمت باید هنوز روستا باشه واقعا خجالت آوره

a.n.z پاسخ در تاريخ خرداد ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۰۹:

حسن رود ، کپورچان آبکنار باید شهر شود