jpg2

به گزارش انزلی کلاب، مقارن با ساعت ۲۱ شب چهارشنبه ۵ تیر ماه ۹۲ با تماس های مکرر تلفنی با شماره ۱۲۵ از سوی شهروندان منطقه غازیان (خیابان معلم) ماموران آتش نشانی از وقوع یک حریق غیر قابل کنترل مطلع گردیدند.
بلافاصله پس از مخابره این رخداد از ایستگاه ۱ غازیان دو دستگاه خودرو به محل حادثه اعزام گردید، به دلیل وقوع این آتش سوزی دود غلیظی بر منطقه حکم فرما شده بود که شهروندان منطقه را با مشکل مواجه ساخته بود.

آتش نشانان با حضور در منطقه از سه جهت عملیات خود را آغاز کردند و موفق شدند قبل از رسیدن آتش به آپارتمانهای ارغوان، آتش را مهار سازند و آرامش را به منطقه بازگردانند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص چند کلامی با رئیس آتش نشانی بندر انزلی هم کلام شدیم. “احمد جعفری” در این رابطه به خبرنگار انزلی کلاب گفت: پیرو تماس های مکرر شهروندان و با مشاهده دودسنگین از آن منطقه، سریعا ایستگاه نواب به محل حادثه  اعزام گردید، متاسفانه افرادی نا مشخص بدلایل نامعلوم اقدام به روشن کردن آتش کرده بودند که کنترل آن از دستشان خارج شده و این حادثه را رقم زد.  در این حریق بدلیل دود سنگینی که شکل گرفت؛ مشکلاتی برای شهروندان محترم منطقه پیش آمد که خوشبختانه به خیرگذشت.

ضمن آنکه یکی از آتش نشانان نیز با مشکل تنفسی مواجه گردید که پس از اعزام به کلینیک مشکل برطرف شد. از شهروندان محترم استدعا دارم در صورت نیاز و مشاهده هرگونه حریق و نیاز به عملیات امداد و نجات سریعا با شماره ۱۲۵تماس بگیرند تا در خدمت شهروندان خوب و محترممان باشیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

نوروزی

۵ تیر ۱۳۹۲

خسته نباشید به بچه های پر کار آتشنشانی

پاسخ