MG_4872

محمد آبشک که زمانی در شهر رشت جزو بازیکنان محبوب داماش گیلان محسوب می شد، در نیم فصل با جدایی از راه آهن به ملوان پیوست.

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از ورزش سه، محمد آبشک در دیدار برابر پرسپولیس هم عملکرد خوبی داشت و بعد از تعویض به شدت مورد تشویق هواداران ملوان قرار گرفت و او را با عنوان «آبشک انزلی چی» تشویق کردند.

آبشک هم با تکان دادن دستش برای این ابراز احساسات واکنش نشان داد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۱۸ بهمن ۱۳۹۳

گیلانی هیچ وقت .خصوصیات واقعی اش را پنان نمی کند ..
وهمیشه ودر همه جا سعی می نماید روزی اش را از راه حلال بدست اورد.
نه ابشک بلکه دیگران هم اینچنین هستند.
مثل پژمان نوری ویا سعید عزت الهی ویا سید جلال حسینی ویا خود همین آبشک وحتی بازیکنان .دیگری که به هر بهانه ای به هر باشگاهی رفته ویا برگشته اند..
شاید بخاطر دوست داشتن چنین بازیکنان وخرج شان از باشگاه اصلی شان برای عدهای دلگیری ای به وجود بیاید .ولی در اصل ورزش را باید حرفه ای نگاه کنیم .وزندگی شان هم از همین ورزش می گذرد.
ولی باید وجدانن بگوئیم . در هرجا توپ بزنن گلانی بودن شان را از یاد نمی برند .یعنی تعصب غیرت ووووبخاطر همین همیشه گیلانی ها در دل همه جای دارند .
چند روز پیش صحبت این بود عده ای در رشت مخالف آبشک بودنند .وعدهای هم در رشت عکس شان را پاره وآتیش زدنند. ای کاش اینگونه اشخاص متوجه باشند . زمانی که ابشک در داماش بود از چیزی فروگذاری نکرده وبا جان دل تلاش نموده .ولی امروز شرایط فرق می کند بازیکن بزرگ همیشه دنبال باشگاه های بزرگ می باشند تا بتوانند بدرخشند
نمونه مثل سعید عزت الهی . ولی باید بگوئیم .اینگونه اشخاص هیچ وقت .عشق شان را از یاد نمی بزند.
از همه مهمتر هواداران داماش باید خوشحال باشند که آبشک در گیلان وبرای یک باشگاه گیلانی سعی وتلاش می کند وعشق وتعصب اش هم به گیلان وگیلانی می باشد.
ای کاش باشگاه گیلان بیشتر وبازیکنان بیشتری در گیلان باشد تا از نظر ورزش ورزش ما در سطح بالتری باشد.
ولی امروز ورزش ما در حال نابودی می باشد. .مثال اگر این فصل باشگاه ملوان را خوب توجه کرده باشید .بازیکنان بومی ما به ۳ الی ۴ نفر .رسیده که در اینده نه چندان دور هم به صفر هم خواهد رسید.
باشگاه هرچه در گیلان بیشتر باشد هم بازیکن فراوان داریم وهم تیم حریفی داریم که با آنها بتوانیم تمرین نمائیم وهم بخاطر فراوانی باشگاه .رقابت هم بیشتر می شود که این رقابت باعث می شود هم فوتبال خوبی ببینیم وهم باشگاه خوب وبزرگی مثل باشگاه ملوان داشته باشیم.

پاسخ