13921124000226_PhotoA[1]

 

محمد آبشک در مورد سقوط ملوان انزلی گفت: نمی‌دانم چه بگویم. واقعا حیف شد که ملوان سقوط کرد. حاضر بودم بمیرم و بلایی سر من بیاید اما تیم ملوان در لیگ برتر ماندگار شود. تیم داماش گیلان هم به دسته دو سقوط کرد. فوتبال گیلان مُرد اما زندگی همچنان ادامه دارد و امید زنده است. امیدوارم ملوان دوباره هرچه زودتر به لیگ برتر بازگردد.

وی افزود: شرمنده هواداران ملوان شدیم. کسانی که به این تیم عشق می‌ورزیدند. مردم انزلی با ملوان زندگی می‌کنند و همه دلخوشی‌شان ملوان است. شایسته نبود که ما سقوط کنیم اما یکسری بی‌تدبیری‌ها صورت گرفت و در نهایت این سرنوشت تلخ برای ملوان رقم خورد. قبل از شروع فصل قرار بود برنامه‌های خوبی برای این فصل ملوان طرح‌ریزی شود اما بی‌تدبیری‌هایی صورت گرفت.

بازیکن ملوان با اشاره به بی‌توجهی برخی مسئولان به باشگاه گفت: بازیکنان تمام تلاش‌شان را کردند اما برخی نسبت به تیم کم‌توجه بودند. در برخی مقاطع شانس آوردیم که زودتر از هفته پایانی سقوط نکردیم و وقتی ما می‌باختیم تیم‌های دیگر هم بازنده می‌شدند. شکست مقابل سیاه‌جامگان و سقوط تلخ و گزنده است. فکر نمی‌کردیم در مشهد سقوط کنیم. امیدوارم فصل آینده ملوان بتواند به لیگ برتر بازگردد. نمی‌دانم چه باید بگویم. شاید برخی علیه بازیکنان ملوان صحبت‌هایی مطرح کنند اما بازیکنان ملوان بی‌غیرت نبودند. آنها با تمام وجودشان برای موفقیت تلاش کردند اما ملوان مشکلات زیادی هم داشت.

وی افزود: اول فصل ایرادهای ما برطرف نشد. فصل گذشته تلنگر خورده بودیم اما در این فصل هیچ توجهی به آن اتفاقات نشد و درس عبرتی از فصل گذشته نگرفتیم. برخی هم قول‌های زیادی به ملوان دادند که هیچ کدام آنها عملی نشد. مشکلات ما فراوان بود حتی در برخی مقاطع داوری هم علیه تیم ما بود. نمی‌دانم چه باید بگویم هر حرفی بزنم دیگر بی‌فایده است. ملوان سقوط کرده است. خیلی حیف شد که این سرنوشت برای ملوان رقم خورد. فوتبال روی بدش را به ما نشان داد. امیدوارم فوتبال ایران دوباره به شرایط خوب گذشته‌اش بازگردد./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

SARI

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

آبشک عزیز با همه دردهای فراوانی که از جدائی ملوان بالیگ برتر داریم ..ولی از یادمان نرفته از جنابعالی .جلال .پژمان .مازیار سعید یوسف زاده آهی .ماهینی .حسینی .ووووو… وهوادا ران عزیزی که در سرما وگرما ودر راه های کوتاه ودراز با ملوان بودنند ویا حتی عزیزانی چون پاشینکوی عزیز که عاشق ملوان بود . بنا به دلایل های مختلف او را در نیم فصل دوم از دست دادیم .
ویا حتی دروازه بانهای جوان ملوان که با خوشحالی فراوان به امید بقائ ملوان وارد کارزار شدند .ولی ….با اشک فراوان از ملوان جدا شدند .
از شما عزیزان تشکر نمائیم.
بخصوص جنابعالی که اگر بعضی از عزیزان بیاد داشته باشند .بخصوص بچه های سایت .بارها تلاش نمودم با نوشتن پیامهای فراوان مسئولین فصل قبل باشگاه شما را جذب نمایند .
همانند همین فصل که همگام با دیگر هواداران .تلاش نمودیم تا مربی با تجربه ای جذب نمایند تا مشکل اصلی ملوان رفع نمایند . زیرا همه افرادی که اندکی تجربه از فوتبال داشتن .به جرات قسم می خوردنند که ملوان با هدایت مربی ای با تجربه جزء پنج تیم صدر جدول خواهد شد.
ولی با جذب شما دوست عزیز .با همه مشکلات فراوانی که بین بعضی از هواداران انگشت شمار انزلی ورشت که کور کورانه اجرائی می شد .مسئولین قبلی نشان دادند نیم نگاهی به سایت وهوادران ملوان دارند .
برعکس همین فصل که از بدو ورود استیلی مخالفت ها شروع شد .استیلی ملوان نابود شده را تحویل دیگران داد تا هواداران همانند فصل قبل ملوان را از لبه پرتگاه نجات دهند .که با همه تلاش ها فراوان بازیکنان وهواداران به یک مسیر می رفت . مسیر جدائی از لیگ برتر.
انگار دیگر این قوی سپید خزرتوان ماندن ندارد .طاقت اش لبریزوخسته وگریزان از همه است.انگاری می داند همان بلائی که سرتیم های استانی آمده .همانند . داماش
انگاری .همان بلا در انتظارش می باشد.
بلائی که هنوز بسیاری از هواداران مرکز استان .احساس می نمایند رفتن داماش سپید رود ودیگر باشگاه های استان از لیگ برتر مقصر ملوان وملوانی ها می باشد .
ملوانی های که اگر می توانستند . تیم ها را به همین راحتی از پا بندازند . نیم قرن بخصوص مثل این دو فصل با این همه مشکلات دسته وپا نمی زدند . و یا اینکه اگر می توانستند . تیم .داماش وسپید رود رابه همین راحتی حذف نمایند .تیم ها استانهای دیگر را اینگونه حذف می کردنند.
گرچه هنوز هوادرانی اندکی درانزلی و ملوان هم پیدا می شوند .که نداند مشکل نابودی باشگاه های استان در چیست.
داماشی که در زمان اوج اش بخاطر مشکلات مالی بهترین مهره هایش را یعنی جهان بخش را راهی خارج ویا مهمترین مهره خود را که همان بازیکن خارجی بود که نام اش را فعلا بیاد ندارم از دست می دهد به استقلا ل تهران می دهد . ونمی تواند جایگزینی برای بازیکنان اش داشته باشد وبا دست خالی را مبارزه را در پیش می گیرد. وووو
ویا ملوانی های که بخاطر مشکلات فراوان نمی تواند یک مربی ویا یک بازیکن جذب نماید . ویا بخاطر مشکلات مالی فراوان حاتمی .پاشینکو ویا نزهتی وو را از دست می دهد ویا بازیکن و مهره اصلی خود را به دسته دو می دهد تا دست وبال اش باز شود. .با اینکه در حال حذف شدن است .ویا دو فصل بخاطرات مشکلات مالی فراوان .ملوان را به کسانی می سپارد که بخاطر تیم محبوب شان دست به هر کاری خواهند زد واز چیزی فرو گذاری نخواهند نمود .
چگونه می توانیم تصور نمائیم .نابودی تیم های استان رشتی ها ویا انزلی چی ها می باشند . داشتن چنین تصویر فقط به نفع دشمنان ما خواهد بود . ونابودی فوتبال استان مان.
شاید عده انگشت شماری از رفتن ملوان وداماش به دسته های پایین تر خوشحال شوند .ولی ۹۹ در صد فوتبالی ها متوجه گشته اند .نبود باشگاه شمالی در لیگ برتر یعنی نابودی فوتبال کشور ویا نابودی تیم ملی .
که با شروع فصل فدراسیون کشور به این حقایق پی خواهد برد .
گرچه این رفتن ها دل بسیاری از هواداران باشگاه های شمالی را آزرد .
ولی این آزردن ها یا به سمت موفقیت خواهد رفت ویا به سمت نابودی کامل فوتبال کشور واستان شمالی .زیرا ۴۰ در صد بازیکنان فوتبال کشور را شمالی ها بخصوص گیلانی ها پوشش می دادند.
حال این موفقیت بستگی دارد به عشقی که بین هواداران وبازیکنان.وجود دارد.اگر بازیکنانی که امروز برای ملوان شک می ریختند وبرای رفتن ملوان به دسته

پاسخ