abshak

محمد آبشک بازیکنی که نیم فصل اول برای راه‌آهن به میدان می‌ رفت اکنون به ملوان پیوسته است و از آنجایی که قبلا در داماش بازی می‌ کرده، حرف و حدیث زیادی به وجود آمده است.

آبشک در مورد اردوی ملوان در کیش گفت: بازی های زیادی انجام دادیم و فشار زیاد بود، مخصوصا روی من که یک هفته از شرایط تمرینات دور بودم و بدنم کمی از سایر بازیکنان عقب تر بود.

او در مورد شرایط نگران کننده تیمش ادامه داد: بالاخره داماش که افتاد ملوان تنها نماینده استان به حساب می‌ رفت ولی من این قول را به شما می‌ دهم که آخر فصل نه تنها جز ۴ تیم انتهای جدول نیستیم بلکه رتبه مان تک رقمی خواهد شد زیرا تیم ما پتانسیل بالایی دارد. درست است که در بازی های دوستانه نتایج خوبی نگرفته ایم اما از لحاظ تیمی و تاکتیک به آن بلوغ لازم رسیده ایم. از نظر تاکتیکی جایگاه ملوان در انتهای جدول نیست. تیم ما از نظر فوتبالی خیلی خوب کار می‌ کند.

آبشک در پایان در مورد حاشیه های اخیر و ناراحتی مردم رشت از او افزود: در حال حاضر یک ملوانی هستم و نسبت به این تیم و شهر انزلی تعصب دارم. به همین خاطر با تمام توانم برای موفقیت تیم تلاش می‌ کنم. من توجهی به فحاشی، حاشیه و حرف و حدیث ها ندارم و تمام تمرکزم را روی فوتبالم و نتیجه گرفتن تیم گذاشتم تا در انتها بتوانم به یک جایگاه خوب برسم. برای من آرامش همسر و بچه ام مهم است و به خاطر آنها زنده هستم و تلاش می‌ کنم که برای آنها نان حلال به خانه ببرم و اینکه دیگران چه می‌ گویند و یا فحاشی می‌ کنند مساله ای نیست که بخواهد من را درگیر خودش کند چون مسائل مهمتری برای فکر کردن وجود دارد.
منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۱۵ دی ۱۳۹۳

افرین… ..زیرا نابودی فوتبال در گیلان نابودی جوانان استان وحتی فوتبال استان ….
شاهد امروز شما در ملوان تلاش نمائید و صنعت خود را دنبال کنید. .
سالهای قبل بازیکنان ملوان در باشگاه های رشت توپ می زدند . مثل پژمان نوری وو
حال برعکس شما برای باشگاه ملوان توپ می زنید.
ولی باید همه متوجه باشیم . ملوان باشگاهی است که به همه گیلانی ها و همه شمالی ها تعلق دارد.ودیگر اینکه یک باشگاه ریشه دار می باشد که سالها هویت وشناسنامه ما گیلانی ها می باشد.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ دی ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۵۵:

:yes: :yes: :yes:

مژگان

مژگان پاسخ در تاريخ دی ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۲۶:

:yes:

علیرضا اسدی پاسخ در تاريخ دی ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۳۷:

:yes: :yes:

3eyedAli

3eyed Ali

۱۵ دی ۱۳۹۳

حسین ابراهیمی هم از این حرفها زیاد می زد ولی وقتی می رفت رشت یهمون فحش واهر و مادر می داد

پاسخ