444baf8f21306ceba5404db64d390ac3d03d40ccbf5bfad4ad9fc0d656465193

در تمرین تیم ریشه دار و قدیمی ملوان در رشت، در پی فحاشی تعدادی از تماشاگران حاضر در تمرین به محمد آبشک بازیکن سابق تیم داماش رشت، حواشی زیادی به وجود آمد.

گفنگویی را با این هافبک با اخلاق در زیر می‌خوانید:

مثل اینکه باز هم با تماشاگران رشتی دچار مشکل شدی؟

والله چه بگویم. متاسفانه عده معدودی در تمرین حضور داشتند و شدیدترین توهین ها را نسبت به من کردند. من در تمام دوران فوتبالم کاری به حاشیه نداشته ام و سعی کرده ام که تمام تمرکزم را بر روی فوتبال خود و پیشرفت در این عرصه بگذارم. من در دورانی که در داماش بازی می کردم هر چه در توانم بود برای این تیم گذاشتم و کم کاری نکردم. واقعا خودم را مستحق این توهین ها نمی دانم.

گویا پس از صحبت های فیروز کریمی با این عده از تماشاگران جو آرام شده است.

من تمام سعی خودم را کردم تا از این صحنه دور باشم تا این حواشی بیشتر نشود. البته مسوولان آنجا قول داده اند تا از طریق دوربین ها نسبت به شناسایی این افراد اقدام کنند.

به نوعی می شود گفت با انتخاب ملوان پیه این مشکلات را به تن خود مالیده ای.

باور کنید به هیچ عنوان به این مسایل فکر نمی کنم. من اگر ملوان را برای ادامه فوتبالم انتخاب کردم به این دلیل بود که این احساس را داشتم که برای پیشرفت فوتبالی ام مناسب است. من که نمی توانم همه را از خود راضی نگه دارم. همانطور که گفتم کاری به این حرف ها ندارم و سرم به کار خودم است. ملوان هم تیمی ریشه دار است که مطمئنا از این شرایط بیرون می آید و شک ندارم که این فصل را با رتبه ای آبرومندانه به پایان می بریم.

یعنی معتقدی که ملوان سقوط نمی کند؟

به هیچ عنوان.

از مالک باشگاه چه خبر. آیا در این تیم می ماند؟

بعید می دانم ایشان در این شرایط تیم را ترک کنند. مطمئنا همه دست به دست هم می دهیم تاشرایط خوبی را برای این تیم رقم بزنیم.

فکر نمی کنی مقداری از این مشکلات کنونی به خاطر انتخاب نادرستت پس از ترک داماش بوده؟ تا آنجایی که خاطرم هست آن زمان از تیم های سرخابی پایتخت هم پیشنهاد داشتی؟

تا حدودی این حرف را قبول دارم. من در بعضی مواقع از این دو تیم پر طرفدار پیشنهاد داشتم. ولی مساله ای که خیلی ها از آن خبر ندارند اجباری بود که از طرف مسوولین داماش برای رفتنم به مس کرمان بر من تحمیل شد. نمی دانم، شاید دلیل آن این بود که پول بیشتری به داماش برسد. در راه آهن هم اوضاع بر وفق مرادم پیش نرفت. ولی شک نکنید که با ملوان به روزهای خوب خود بر خواهم گشت.

از لحاظ انفرادی در چه شرایطی هستی؟

به لحاظ آمادگی در شرایط مطلوبی به سر می برم و مطمئنا با تمریناتی که تا شروع مجدد لیگ برتر داریم روز به روز آماده تر می شوم و به آینده کاملا امیدوارم.
منبع: بانک ورزش

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۲۵ دی ۱۳۹۳

ناراحت نباش همیشه اینچنین بوده وخواهد بود بعد از مدتی همه از یاد خواهند برد. زیا دربساری از باشگاه ها نقل وانتقالات بعضی از بازیکنها اینگونه مشکلات وجود دارد. نمونه همین رفتن وامدن پژمان نوری .حتی در در سالهای قبل به باشگاه های رشت.
شاید اندکی از هواداران داماش با شما مخالفت نمایند .ولی بساری از همان هواداران داماش هم اهل منطق باشند می فهمند وشماها رادرک خواهند نمود. .
ضمنان به این نکته هم اشاره نمائیم شاید ۷۰ ال ۸ نفر مخالف داشته باشید. ولی باید این را هم متوجه شوید که طفدارانی دیگری هم به طرفداران ات اضافه شدهاند .مانند هواداران باشگاه ملوان .یعنی ۷ الی ۸ نفر کجا ویک باشگاهه به این عظمت کجا.

پس بهتر است برای روزی حلال در هر کجا تلاش نمائید.
زیرا اگر باز به سمت این باشگاه ها هر وقت بروید .باز همان دشمنانت .طرفدارت خواهند شد. وهمه را از یاد خواهند برد.

پاسخ