13930524000097_PhotoA

بخشدار مرکزی انزلی از اجرای پروژه آبرسانی به ۱۵ روستای غرب این بخش خبر داد و گفت: این پروژه از محل اعتبارات ملی در حال اجرا است.

منوچهر عاشوری با همراهی ساسان سعیدی رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی این شهرستان از شبکه انتقال آب به منظور تقویت و توسعه آب آشامیدنی ۱۵ روستای غرب بندر انزلی بازدید و اظهار کرد: این پروژه از محل اعتبارات ملی در حال اجرا است.

وی افزود: پروژه مذکور از جمله پروژه‌های بزرگ و مهم بخش مرکزی انزلی در بخش آب آشامیدنی انزلی است که این شبکه ۱۷ هزار و ۷۰۰ متر طول دارد.

بخشدار مرکزی انزلی با بیان اینکه تاکنون حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ متر شبکه انتقال با همکاری اداره آب و فاضلاب انزلی صورت گرفته است، افزود: این امر با تلاش بسیار موثر مردم و شوراهای اسلامی و دهیاران انجام شده است.

وی افزود: باقی‌مانده شبکه نیز به سرعت در حال انجام است و برای تصویب این پروژه آبرسانی نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی، فرماندار این شهرستان و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان نقش مهمی داشتند.

بخشدار مرکزی انزلی با اشاره به اهمیت آب آشامیدنی خاطرنشان کرد: یکی از برکات بزرگ خداوند متعال است که به انسان حیات می‌بخشد و اهمیت فراوانی برای همه ما که از آن برای تمیزی و پاکیزگی استفاده می‌کنیم دارد.

عاشوری با بیان اینکه هدف مسئولان تامین آب آشامیدنی سالم و گوارا است، یادآور شد: پروژه آبرسانی از روستای «اشبلا» آغاز شده و تا روستای «علی‌آباد» بخش مرکزی انزلی ادامه می‌یابد./ منبع: فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوون این شهر

۲۳ مهر ۱۳۹۳

چرا آقای بخشدار دیگه به انزلی کلاب خبر نمیده ؟ آیا واقعا این مسئول هم چون دیگر مسئولین شهر ، انزلی و مردم انزلی رو فراموش کرده و به فکر منافع خودشه که بیشتر در استان معرفی بشه ؟ آیا واقعا آقای بخشدار از مواضع جهت دار فارس نسبت به انزلی و مردم انزلی بی اطلاع هستند ؟

پاسخ